Certified partner of solidworks

TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK ÁLLÁSAJÁNLAT

2021.12.11

EuroSolid Zrt. az egyik legkedveltebb CAD rendszer, a SOLIDWORKS vezető viszonteladója Magyarországon.
Náluk a helyed, ha igazi szakmai csapatban szeretnél dolgozni, amelyik mindent megtesz a közös cél eléréséért és ehhez Te is teljes gőzzel oda tudod tenni magad!
Gépipari tervező és gyártástechnológiai szoftvereik támogatásához keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK
Feladatok:
  • Sales-támogatás, bemutatók tartása az érdeklődőknek, ügyfeleknek,
  • Ügyféltámogatás, ügyféloktatások,
  • Támogatói teendők (telefonon, írásban, online, személyesen) elvégzése,
  • Rendszeres és ad-hoc adminisztráció elvégzése,
  • Marketing-, oktatási-, belső folyamat anyagok elkészítésében való részvétel,
  • A fenti feladatokhoz szükséges tudás aktív fejlesztése.
Elvárások:
  • Min. technikusi végzettség és 1-3 év tapasztalat gépészeti/villamosipari/mechatronikai/tervezői területen VAGY mérnöki végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Tudj kommunikálni angolul legalább középfokon (képzésekhez, nemzetközi meetingekhez),
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal - ügyfél-látogatásokhoz céges pool car biztosított.
Előnyök:
  • Ha jól ismered az AutoCAD-et (több éves munkatapasztalat),
  • Dolgoztál már BOM listákkal.
Amit a cég kínál:
  • Szakmai tapasztalatodhoz illeszkedő bérezés,
  • Megadunk minden támogatást, hogy jól végezhesd a munkádat,
  • Nem zárunk szigorú keretek közé annak érdekében, hogy jól teljesíts,
  • Mi is türelmesek leszünk,
  • A vezetőség empatikus és támogató,
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatban dolgozhatsz versenyképes fizetéssel,
  • A sikereinket együtt ünnepeljük meg és közös programokon engedjük ki a fáradt gőzt.
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (Kopaszi-gát környéke).
Munkarend: Hétfőtől péntekig, a Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

KÜLDD EL ÖNÉLETRAJZODAT MAGYARUL ÉS BÉRIGÉNYEDET A HR@EUROSOLID.HU E-MAIL CÍMRE, AMENNYIBEN VALAMELYIK POZÍCIÓ FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSEDET!

Legalább 3 karakter szükséges a kereséshez!
Érdeklődik megoldásaink egyike iránt vagy csak kérdése van?
Vegye fel velünk a kapcsolatot és tanácsadónk készséggel segít eligazodni vagy megválaszolni kérdéseit. Témák, amiben leggyakrabban keresnek minket: Szoftver bemutató, próbaverzió, tanácsadás, képzés információk, stb.
Személyes egyeztetés kérése